سنسورهای زیمنس

کنترل کننده ی کیفیت، دمای آب و هوای داخل ساختمان
سنسور زیمنس
سنسورهای زیمنس کنترل کیفیت و دمای آب و هوای داخل ساختمان را تضمین می‌کنند. سنسور های زیمنس قرائت ‌ها را به سرعت و با دقت ثبت و ارسال می‌کنند و یک مبنای بهینه برای کنترل دقیق و در نتیجه مقرون‌ به ‌صرفه سیستم های تاسیساتی را فراهم می آورند. با نوآوری‌ هایی مانند تست فوری سنسورها و کالیبراسیون آن و نیز تولید سنسورهای چند گانه (چند کاره) و بسیار متنوع برای کاربردهای مختلف، سنسورهای زیمنس را به یک سرمایه‌گذاری امن در آینده تبدیل می نماید. به لطف مهندسی نصب که چندین دهه است در تجهیزات زیمنس بکار می رود، تمامی سنسور های زیمنس می‌توانند به سرعت نصب و راه‌اندازی شوند تا سرمایه‌گذاری شما درست از همان ابتدا شروع شود.
سنسورهای دمایی زیمنس با تمام سیگنال‌های خروجی فعال و غیر فعال (ACTIVE و PASSIVE) ارائه می گردند. سنسورهای اکتیو را می توان به سرعت و با استفاده از چندین دامنه اندازه‌گیری متفاوت و قابل تنظیم، با شرایط موجود تطبیق داد.
وقتی به مفاهیم کنترل بهینه انرژی می‌ رسیم، سنسورهای رطوبت زیمنس عملیات را بدون عیب برای سال‌ها تضمین می‌کنند، حتی در کاربردهای خاص و بحرانی. به لطف عنصر اندازه‌گیری خازنی، آن‌ها دارای پایداری بلند مدت عالی، با دقت بالا و بدون نیاز به نگهداری هستند.
سنسورهای کیفیت هوا تمام الزامات را پوشش می‌دهند و برای هر نوع ساختمان مناسب هستند. سنسورهای چند گانه با دقت بالا (CO/VOC, CO₂/T and CO₂/ T/r.h.) زیمنس کل دامنه نیاز های سیستم برای اندازه‌گیری فشار را پوشش می‌دهند. این سنسور ها شامل حسگرهایی برای اندازه‌گیری فشارهای بسیار کم تا زیاد در انواع محیط‌های مختلف مانند مایعات، گازها، آب، یخچال و هوا است. سنسور های چند کاره زیمنس موجب کاهش هزینه ها، سرعت در راه اندازی و راهبری می گردد. سنسورهایی با قابلیت مشاهده دما و رطوبت و کیفیت هوا تماما در یک بسته ارائه می گردند.
سنسور زیمنس
سنسور های دما

سنسورهای دمای زیمنس کنترل دمای آب و هوای داخل ساختمان را تضمین می‌کنند و قرائت ‌ها را به سرعت و با دقت ثبت و ارسال می‌کنند.

جزئیات محصول
سنسور زیمنس
سنسور رطوبت

سنسور های رطوبت زیمنس همانند دیگر محصولات زیمنس دارای مدل های مختلف و با کیفیت و استاندارد های به روز دنیا تولید می گردد.

جزئیات محصول
سنسور زیمنس
سنسور های ویژه

این سنسور ها بیشتر سنسور های سوئیچی بوده که جهت محافظت از مدار های سیستم های کنترلی مورد استفاده قرار می گیرند.

جزئیات محصول
سنسور زیمنس
سنسور فشار

سنسور های فشار زیمنس از جمله سنسور های پر مصرف صنایع مختلف می باشد که دقت و عملکرد آن بسیار مورد اهمیت می باشد.

جزئیات محصول
سنسور زیمنس
سنسور کیفیت هوا

سنسور های کیفیت هوای زیمنس همانند دیگر محصولات زیمنس دارای مدل های مختلف و با کیفیت و استاندارد های به روز دنیا تولید می گردد.

جزئیات محصول