موتور دمپر های زیمنس

هرچی سریع تر از وقوع آتش سوزی مطلع شوید، زودتر می توانید آنرا خاموش کنید.
موتور دمپر زیمنس
موتور دمپر های زیمنس در انواع مختلف در توان ها، سیگنال های کنترل، استاندارد های ارتباطی و سوئیچ های مختلف تولید و عرضه می گردد. موتور دمپر های زیمنس به منظور کار در شرایط سخت و عدم نیاز به بازرسی های دوره ای طراحی شده اند. موتور دمپر های زیمنس کم مصرف، کنترل عملکرد دقیق و سریع بوده که تنوع محصولات آن در نوع خود بی نظیر می باشد. عملکرد دقیق، کیفیت بالای ساخت، تاییده ی و گواهی و استاندارد های مختلف و نوع طراحی ویژه ان موجب آن شده است که موتور دمپر های زیمنس دارای عمر بسیار بالا و دارای بیشترین محبوبیت باشند.
موتور دمپر های زیمنس متناسب با نیاز شما تنظیم و عمل نموده و در بسیاری از سیستم های قابلیت نصب و بهره برداری دارد، سیستم های تهویه مطبوع، سیستم های حجم متغیر VAV ، باکس های حجم متغیر VAV BOX ، دمپر های حریق، صنعت راه آهن و بسیاری کاربرد های ویژه دیگر از موارد مورد مصرف موتور دمپر های زیمنس می باشند. زیمنس دارای محصولات بسیار گسترده ای در این زیمنه بوده و نیاز کاربر را در تمامی زمینه ها فراهم می نماید. طول عمر بیش از 100.000 دور کامل و نیز 5 میلیون حرکت جزئی از مواردی است که طول عمر بسیار بالای محصولات زیمنس را تایید می نماید. نصب بسیار ساده موتور دمپر های زیمنس و نیز بهره برداری آسان از ان نیز یکی از مزیت های بسیار مهم ان می باشد، در تمامی موتور دمپر های زیمنس کابل های ارتباطی بصورت رنگی و شماره دار تولید شده که نه تنها عملکرد دقیق ان در کاتالوگ های شرکت توضیح داده شده است بلکه بر روی قاب محصول نیز دیاگرام ارتباطی سیم ها و مشخصات ارتباطی مورد نیاز نیر بصورت دیاگرام کشیده شده است. شافت های موتور دمپر های زیمنس بصورت تک پیچ ساده و با دقت بسیار بالا طراحی گردیده اند.
موتور دمپر زیمنس
موتور دمپر های زیمنس مناسب تجهیزات تهویه مطبوع

محرک های قدرتمند برای سیستم های تهویه مطبوع و نصب ساده آن همواره یکی از چالش های بزرگ این صنعت می باشد.

جزئیات محصول
موتور دمپر زیمنس
موتور دمپر های تدریجی زیمنس

کاهش هزینه و بالا بردن امنیت در پروژه ها بطور خلاصه یکی از مزیت های اصلی استفاده از موتور دمپر های تدیریجی زیمنس محسوب می شود.

جزئیات محصول
موتور دمپر زیمنس
موتور دمپر های حریق زیمنس

موتور دمپر های حریق زیمنس به منظور محافطت شما در برابر حریق و دود بوده و امنیت ساختمان شما را نیز تضمین می نماید.

جزئیات محصول
موتور دمپر زیمنس
موتور دمپر بدون فنر زیمنس

شرکت زیمنس دارای دایره محصولات بسیاری در زمینه موتور دمپر می باشد. موتور دمپر های بدون فنر و فنردار، موتور دمپر های 220 ولت و 24 ولت، موتور دمپر های باز و بسته ON-OFF و یا موتور دمپر های تدریجی FLOATING از جمله موتور دمپر های بسیار پر مصرف در این زمینه می باشند.

جزئیات محصول
موتور دمپر زیمنس
چگونگی انتخاب و نصب موتور دمپر

این سوال برای شما نیز می تواند پیش امده باشد که چه موتور دمپری برای دمپر یک مجموعه مورد نیاز است؟ توان حرکتی یک موتور دمپر مناسب برای این دمپر چیست؟ ولتاژ کاری موتور دمپر مناسب چیست؟

جزئیات محصول