سنسور فشار

سنسور زیمنس
سنسور های فشار زیمنس از جمله سنسور های پر مصرف صنایع مختلف می باشد که دقت و عملکرد آن بسیار مورد اهمیت می باشد. بدلیل انکه سیستم های کنترلی وابسته به این سنسور بوده و خطای این سنسور می تواند موجب بروز خسارات زیادی گردد. شرکت زیمنس با تجربه بیش از 180 ساله خود در زمینه تولید تجهیزات کنترل، سنسور هایی تولید می نماید که همواره در نصب بسیار ساده بوده و در مراحل بهره برداری به کمترین میزان نگهداری و بازرسی های دوره ای نیاز داشته باشد. شرکت محیط اسایش با تست این محصولات در کشور به این نتیجه رسید که سنسور های زیمنس جزو بهترین تولیدات بین رقبا بوده که هیچ شرکتی قابلیت رقابت کیفیتی با این محصولات زیمنس را ندارد. سنسور های فشار استاندارد و HIGH QUALITY و نیز QUALIFIED از سری های مختلف سنسور های زیمنس می باشند که با توجه به نیاز و اصول طراحی و استاندارد های یک پروژه مورد استفاده قرار می گیرد. اصول طراحی میزان فشار هر اتاق نسبت به دیگر فضا ها در بسیاری از اتاق های تمیز مورد اهمیت بوده که نوع استاندارد هر سنسور می بایست توسط استاندارد های کلی مورد تایید قرار گیرند.
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس

سنسور های فشار دارای مدل های مختلفی در کاربرد های بسیار گسترده ای می باشد. سنسور فشار از دو نوع سنسور فشار نقطه ای ABSOLUTE و یا مقایسه ای DIFFERENTIAL می باشند که کاربرد های مختلف این سنسور ها در مقاصد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین مورد استفاده از سنسور های فشار، سوئیچ های اختلاف فشار فن و فیلتر هواساز می باشند که در سیستم های کنترلی و BMS هوارسان های مورد استفاده قرار می گیرند. سنسور های فشار زیمنس در مدل های مختلف جهت استفاده برای سیال آب، هوا و گاز های مبرد مورد استفاده قرار می گیرند. به برخی از مشخصات سنسور های زیمنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کاربری های فشار DIFFERENTIAL و ABSOLUTE
کاربری در سیال هوا – آب – گاز های مبرد
قابلیت کالیبره کردن
سیگنال خروجی 10....0 ولت و 20....4 میلی امپر و یا رله ای
فشار های اندازه گیری از منفی 50 پاسکال تا 40 بار (مدل های مختلف در بازه های اندازه گیری متفاوت)
دارای استاندارد های روز کنترل کیفیت
طول عمر بسیار بالا
پاسخ دهی سریع به سیستم
نصب و راه اندازی اسان
در مدل هایی دارای صفحه نمایش
تولید در انواع مختلف جهت نصب در اتاق های بیمارستانی، اتاق های تمیز تولید دارویی و ..... جهت کنترل فشار اتاق قابلیت اندازه گیری دما و رطوبت بصورت توام (در بیشتر مدل ها با خروجی های مختلف)
سنسور زیمنس
در ذیل برخی از کاتالوگ های سنسور های پر مصرف زیمنس قابل دسترسی می باشد. جهت دریافت مشاوره فنی و قیمت محصولات زیمنس با شرکت محیط اسایش نماینده شرکت زیمنس در ارتباط باشید.