سنسور رطوبت

سنسور زیمنس
سنسور های رطوبت زیمنس همانند دیگر محصولات زیمنس دارای مدل های مختلف و با کیفیت و استاندارد های به روز دنیا تولید می گردد. سری سنسور های رطوبت زیمنس از بهترین حسگر های اندازه گیری رطوبت تولید شده که در بسیاری از پروژه های حساس تولیدی لزوم استفاده از سنسورهای زیمنس مورد تاکید قرار می گیرد. شرکت زیمنس با تجربه بیش از 180 ساله خود در زمینه تولید تجهیزات کنترل، سنسور هایی تولید می نماید که همواره در نصب بسیار ساده بوده و در مراحل بهره برداری به کمترین میزان نگهداری و بازرسی های دوره ای نیاز داشته باشد. شرکت محیط اسایش با تست این محصولات در کشور به این نتیجه رسید که سنسور های زیمنس جزو بهترین تولیدات بین رقبا بوده که هیچ شرکتی قابلیت رقابت کیفیتی با این محصولات زیمنس را ندارد. سنسور های رطوبت زیمنس همانند دیگر سری سنسور های زیمنس دارای سری های مختلف و استاندارد های متفاوتی در تولید می باشند. سنسور های دمای استاندارد و HIGH QUALITY و نیز QUALIFIED از سری های مختلف سنسور های زیمنس می باشند که با توجه به نیاز و اصول طراحی و استاندارد های یک پروژه مورد استفاده قرار می گیرد.
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس

سنسور های رطوبت زیمنس در مدل هایی تولید می گردند که قابلیت مشاهده دما و رطوبت به صورت یک پکیج کامل را برای کاربر ارائه می دهد که این امر می تواند به کاهش هزینه های پروژه کمک بسیار شایانی نماید. انواع سنسور های رطوبت اتاقی و کانالی زیمنس در سیگنال های خروجی مختلفی موجود می باشد که از مزایای اصلی این سنسور های زیمنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سیگنال خروجی 10....0 ولت و 20....4 میلی امپر
قابلیت کالیبره کردن
قابلیت اندازه گیری رطوبت در محیط هایی با رطوبت 35 الی 99 درصد غلظت
دارای استاندارد های روز کنترل کیفیت
طول عمر بسیار بالا
پاسخدهی سریع به سیستم
نصب و راه اندازی اسان
در مدل هایی دارای صفحه نمایش
کارکرد در سرعت های بسیار پایین هوا
تولید در انواع مختلف جهت نصب در اتاق های بیمارستانی، اتاق های تمیز تولید دارویی و .....
قابلیت اندازه گیری دما (در بیشتر مدل ها با خروجی های مختلف)
سنسور زیمنس
در ذیل برخی از کاتالوگ های سنسور های پر مصرف زیمنس قابل دسترسی می باشد. جهت دریافت مشاوره فنی و قیمت محصولات زیمنس با شرکت محیط اسایش نماینده شرکت زیمنس در ارتباط باشید.