کنترلرهای زیمنس

کنترلر های هوشمند و کنترل ساختمان های کوچک و متوسط
کنترلر زیمنس
کنترلر های سری Synco زیمنس مناسب برای ساختمان های بزرگ و متوسط است که تمامی ابزار ها و راه حل های جامع و کامل را برای کنترل هوشمند و سیستم BMS یک ساختمان بصورت یکپارچه ارائه می دهد. کنترل هوشمند چندین سیستم تهویه، بهره برداری چند منظوره از تجهیرات، سیستم های روشنایی، کنترل از راه دور، مدیریت و برنامه ریزی، محسابه میزان مصرف انرژی، مقایسه میزان مصرف و کارکرد تجهیزات و بسیاری قابلیت های دیگر از قابلیت های اصلی این سری کنترلر های زیمنس می باشند. مزیت اصلی این کنترلر های زیمنس راهبری آسان و نیز عدم نیاز به برنامه نویسی (از پیش برنامه ریزی شده) در این سری از کنترلر های زیمنس است. کنترلر های سری Synco زیمنس در سه دسته Synco100 ، Synco200 و Synco700 تقسیم بندی می شوند که هر یک از این سری کنترلر ها قابلیت ها و مزیت های خود را دارا می باشند. قابلیت اتصال به سیستم BMS و کنترل از راه دور یکی از مزیت های سری 700 این تجهیزات می باشد که در پروژه های حال حاضر کشور بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.
کنترلر زیمنس
کنترلر های سری Synco100 زیمنس

این سری کنترلر های زیمنس از نوع کامپکت بوده که دارای یک سنسور دما بوده که در پشت این کنترلر نصب گردیده است، که جهت نصب بصورت مستقیم بر روی تجهیزات تهویه طراحی گردیده است.

جزئیات محصول
کنترلر زیمنس
کنترلر های سری Synco200 زیمنس

این سری کنترلر های زیمنس از نوع کنترلر های از پیش برنامه ریزی شده و تست شده می باشد که قابلیت های بسیاری را دارا می باشد و می توان برای کنترل دما در هوارسان ها، کنترل رطوبت در هوارسان ها استفاده کرد.

جزئیات محصول
کنترلر زیمنس
کنترلر های سری Synco700 زیمنس

کنترلر های زیمنس سری Synco700 یکی از محبوب ترین سیستم های کنترلی در اروپا بوده که بدلیل قابلیت های بسیار زیاد و پایداری بالا در شرایط سخت پروژه ها، کاربردی و عملکردی بسیار بالا تر از تمامی رقبای خود را دارا می باشد.

جزئیات محصول