سنسور دما

سنسور زیمنس
سنسورهای دمای زیمنس کنترل دمای آب و هوای داخل ساختمان را تضمین می‌کنند. سنسور های زیمنس قرائت ‌ها را به سرعت و با دقت ثبت و ارسال می‌کنند و یک مبنای بهینه برای کنترل دقیق و در نتیجه مقرون‌ به ‌صرفه سیستم های تاسیساتی را فراهم می اورد. با نوآوری‌ هایی مانند تست فوری سنسورها و کالیبراسیون آن و نیز تولید سنسورهای چند گانه (چند کاره) و بسیار متنوع برای کاربردهای مختلف، سنسورهای دمای زیمنس را به یک سرمایه‌گذاری امن در آینده تبدیل می نماید. و به لطف مهندسی نصب که چندین دهه است در تجهیزات زیمنس بکار می رود، تمامی سنسور های زیمنس می‌توانند به سرعت نصب و راه‌اندازی شوند تا سرمایه‌گذاری شما درست از همان ابتدا شروع شود. در ذیل به برخی از نمونه های سنسور های دمایی زیمنس اشاره می نماییم. سنسور های دمایی زیمنس همانند دیگر سری سنسور های زیمنس دارای سری های مختلف و استاندارد های متفاوتی در تولید می باشند. سنسور های دمای استاندارد و HIGH QUALITY و نیز QUALIFIED از سری های مختلف سنسور های زیمنس می باشند که با توجه به نیاز و اصول طراحی و استاندارد های یک پروژه مورد استفاده قرار می گیرد.
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس

انواع سنسور های دمای اتاقی زیمنس در سیگنال های خروجی مختلفی موجود می باشد که از مزایای اصلی این سنسور های زیمنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

در انواع مختلف کانالی، دیواری، جداری، مستغرق و....
سیگنال خروجی PT1000 و LGNI1000 و 10....0 ولت و 20....4 میلی امپر و نیر NTC
قابلیت کالیبره کردن
قابلیت اندازه گیری دما در دنج های دمایی مختلف
دارای استاندارد های روز کنترل کیفیت
طول عمر بسیار بالا
قابلیت تنظیم دمای ست پوینت توسط کاربر
پاسخ دهی سریع به سیستم
نصب و راه اندازی اسان
در مدل هایی دارای صفحه نمایش
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس
در ذیل برخی از کاتالوگ های سنسور های پر مصرف زیمنس قابل دسترسی می باشد. جهت دریافت مشاوره فنی و قیمت محصولات زیمنس با شرکت محیط اسایش نماینده شرکت زیمنس در ارتباط باشید.