سنسور کیفیت هوا

سنسور زیمنس
سنسور های کیفیت هوای زیمنس همانند دیگر محصولات زیمنس دارای مدل های مختلف و با کیفیت و استاندارد های به روز دنیا تولید می گردد. سری سنسور های کیفیت هوای زیمنس از بهترین حسگر های اندازه گیری کیفیت می باشد که در بسیاری از پروژه های حساس تولیدی لزوم استفاده از سنسورهای زیمنس مورد تاکید قرار می گیرد. شرکت زیمنس با تجربه بیش از 180 ساله خود در زمینه تولید تجهیزات کنترل، سنسور هایی تولید می نماید که همواره در نصب بسیار ساده بوده و در مراحل بهره برداری به کمترین میزان نگهداری و بازرسی های دوره ای نیاز داشته باشد. شرکت محیط اسایش با تست این محصولات در کشور به این نتیجه رسید که سنسور های زیمنس جزو بهترین تولیدات بین رقبا بوده که هیچ شرکتی قابلیت رقابت کیفیتی با این محصولات زیمنس را ندارد.
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس
سنسور زیمنس

سنسور های کیفیت هوای زیمنس در مدل هایی تولید می گردند که قابلیت مشاهده دما و رطوبت و نیز کیفیت هوا را به صورت یک پکیج کامل برای کاربر ارائه می دهد که این امر می تواند به کاهش هزینه های پروژه کمک بسیار شایانی نماید. انواع سنسور های کیفیت هوای اتاقی و کانالی زیمنس در سیگنال های خروجی مختلفی موجود می باشد که از مزایای اصلی این سنسور های زیمنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قابلیت کالیبره کردن
قابلیت اندازه گیری CO2 و یا CO و یا VOC
دارای استاندارد های روز کنترل کیفیت
طول عمر بسیار بالا
پاسخ دهی سریع به سیستم
نصب و راه اندازی اسان
در مدل هایی دارای صفحه نمایش
کارکرد در سرعت های بسیار پایین هوا
تولید در انواع مختلف جهت نصب در اتاق های بیمارستانی، اتاق های تمیز تولید دارویی و .....
قابلیت اندازه گیری دما و رطوبت بصورت توام (در بیشتر مدل ها با خروجی های مختلف)
سنسور زیمنس
در ذیل برخی از کاتالوگ های سنسور های پر مصرف زیمنس قابل دسترسی می باشد. جهت دریافت مشاوره فنی و قیمت محصولات زیمنس با شرکت محیط اسایش نماینده شرکت زیمنس در ارتباط باشید.