موتور دمپر های حجم متغیر VAV زیمنس

موتور دمپر زیمنس
کاهش هزینه و بالا بردن امنیت در پروژه ها بطور خلاصه یکی از مزیت های اصلی استفاده از موتور دمپر های تدیریجی زیمنس محسوب می شود. در سیستم های حجم متغیر VAV همواره چالش اصلی کنترل دقیق میزان دبی هوای ورودی و خروجی می باشد که به کمک موتور دمپر های تدریجی زیمنس این مهم به سادگی به انجام می پذیرد. توانایی های مهم موتور دمپر های تدریجی زیمنس در دقت بالا، ثبات عالی و انعطاف پذیری آن بوده که کاربر را از مشکلات بسیاری دور نگه می دارد.
موتور دمپر های زیمنس دارای استاندارد های روز اروپایی از جمله CE و UL بوده که در بسیاری از پروژه ها جزء الزامات اخذ تائیدیه ساختمان از سوی سازمان آتش نشانی می باشد.
موتور دمپر های زیمنس دارای مدل های مختلف به جهت سیگنال های ورودی ولتاژی و امپری می باشد و تنوع موتور دمپر های زیمنس به گونه ای است که نیاز کاربر را به طور کامل مرتفع می سازد. موتور دمپر های زیمنس از 2 نیوتن تا 35 نیوتن متر تولید می گردند که تنوع بسیار گسترده تولید این محصولات هزینه های راه اندازی را به میزان چشمگیری کاهش می دهد.

از قابلیت های موتور دمپر های زیمنس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

گشتاور های مختلف از جمله 5NM – 10NM
در مدل های مختلف دارای فنر برگشت و بدون فنر برگشت
انواع سیگنال های ورودی ON/OFF ویا 3POSITION ویا 10…0 ولت و یا پروتکل های KNX – BACnet MS/TP - BACnet IP – MODBUS/RTU
دارای فیدبک بصورت آنالوگ ولتاژی و یا بصورت سوئیچ های وضعیت ابتدایی و انتهایی Auxiliary Switches
تغذیه ولتاژی بصورت 220 و 24 ولت
کارکرد در دماهای مختلف 50 درجه سانتی گراد الی 30- درجه سانتی گراد
مقاوم در برابر نفوذ آب و گرد و غبار IP54
دارای طول عمر بیش از 100.000 سیکل (تائیدیه های اروپایی و آمریکایی)
قابلیت تنظیم دستی و اتوماتیک
دارای استاندارد های CE و UL
مقاوم در شرایط سخت و بدون نیاز به نگهداری
ساخت سوئیس

موتور دمپر های کامپکت

زیمنس در سال های اخیر اقدام به معرفی موتور دمپر هایی به صورت کامپکت نموده است که این موتور دمپر های VAV دارای یک کنترلر هوشمند در کنار خود بوده که راه حل های کنترلی را بسیار ساده می نماید. خواهشمند است در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شرکت محیط اسایش – نماینده شرکت زیمنس در ایران – تماس حاصل نمایید. کاتالوگ این سری از موتور دمپر های زیمنس در ذیل آورده شده است.