00/00

محصولات

ترموستات زیمنس

زیمنس دارای ترموستات های مختلف، از نمونه های ساده مکانیکی و نیز دیجیتالی برای کنترل دما و رطوبت داخل اتاق، و نیز ترموستات های پیشرفته ارتباطی KNX برای ادغام در سیستم های خانه هوشمند است.

شیرآلات کنترلی زیمنس

شیرالات کنترلی سه راهه و نیز شیرالات PICV (شیرالات کنترلی مستقل از فشار زیمنس) زیمنس به شما کمک می کند تا همه چیز را در سیستم های تهویه تحت کنترل خود نگه دارید.

موتور دمپر زیمنس

محرک دمپر قدرتمند به منظور نصب در مکان های غیر معمول با توانایی های بی نظیر و قابل اطمینان همواره یکی از چالش های سیستم های تهویه می باشد. زیمنس همواره تولیداتی مناسب نیاز شما دارد.

کنترلر زیمنس

کنترلر های زیمنس این امکان را به ما می دهد تا بتوانیم یک کنترل متناسب با نیاز های اختصاصی هر پروژه را در بالاترین سطح انعطاف پذیری در پروتکل های مختلف را داشته باشیم. به این ترتیب رویکرد های جامع کنترلی توسط زیمنس به واقعیت تبدیل می گردد.

سنسور زیمنس

سنسور های زیمنس با نوآوری های هر روزه و تکیه بر چندین دهه سابقه طولانی مدت تولید، خواندن دقیق دیتا و نیز ارسال سریع آن در ایجاد کنترل دقیق و در نتیجه بهینه سازی مصرف انرژی نقش موثری خواهد داشت.

سیستم اعلام حریق زیمنس

ایمنی در برابر حریق نیازمند رشته های تشخیص، هشدار، تخلیه و خاموش شدن است. زمانی که تمامی موارد بصورت دقیق در کنار یکدیگر قرارگیرند می توان اطمینان داشت که یک ساختمان امن داریم.

درباره ما

12
بیش از یک دهه سابقه فعالیت
700
راه اندازی 700 سیستم کنترلی هواساز
100
بیش از یکصد پروژه کنترلی
7000
تامین کننده 7هزار محصول زیمنس