درباره شرکت محیط آسایش

معرفی شرکت
شرکت محیط آسایش تجهیز از سال 1385 با بهره گیری از چندین تیم تحقیقاتی در زمینه راهکارهای صرفه جویی در مصرف انرژی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با تحقیقات وسیع میدانی به بررسی انواع راهکارهای مورد استفاده در جهت صرفه جویی در مصرف انرژی در صنعت و ساختمان پرداخت. شرکت محیط آسایش به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های مشاور در حوزه اتوماسیون ساختمانی و مدیریت ساختمان هوشمند در سطح کشور و یکی از مجری های بزرگ سیستم های مذکور مشغول به فعالیت است.
این گروه تحقیقاتی که از مجرب ترین افراد در زمینه مهندسی انرژی بهره می برد پس از تحقیقات به این نتیجه رسید بیشترین حجم اتلاف انرژی در ساختمان های مسکونی و اداری رخ می دهد. لذا با توجه به مورد فوق، بررسی دستگاه های موجود در جهان در این زمینه پرداخت. پس از بررسی های مختلف این تیم تحقیقاتی دستگاه کنترل هوشمند موتورخانه زیمنس SIEMENS از هر نظر نسبت به سایر دستگاه های موجود با تفاوت چشمگیری ارجحیت پیدا کرد.

کمپانی زیمنس SIEMENS یکی از بزرگترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های کنترلی تاسیساتی با بیش از 150 سال سابقه می باشد. کیفیت همراه با کارایی فوق العاده این دستگاه ها باعث شده است شرکت زیمنس SIEMENS با اختلاف زیادی گوی سبقت را از سایر رقبا در زمینه کنترل برباید.

شرکت محیط آسایش تجهیز شرکتی است که به طور تخصصی در زمینه سیستم های کنترلی هوشمند تاسیسات صنعتی و ساختمانی مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت با بهره گیری از تجهیزات زیمنس SIEMENS به همراه کادری مجرب و آموزش دیده اقدام به ارائه خدمات دهی در زمینه سیستم های کنترلی تاسیساتی (اعم از سیستم مدیریت هوشمند صنعتی و ساختمانی BMS، سیستم های کنترلی هوشمند موتورخانه و ساختمان و نیز Home Automation، سیستم های کنترلی هواساز و ترموستات های زیمنس.... ) نموده است.

مزایای هوشمند سازی موتور خانه (موتورخانه هوشمند زیمنس):

 • بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی الکتریکی( کاهش مصرف گاز و برق )
 • ایجاد محیطی مناسب و مطبوع برای ساکنین
 • کاهش استهلاک تجهیزات
 • کاهش هزینه سرویس و نگهداری تاسیسات حرارتی
 • دارا بودن سیستم های هوشمند عیوب دستگاهها
 • اجرای مراحل نصب بدون تخریب ساختمان
 • و...

زمینه فعالیت :

 • مشاوره و طراحی و اجرای سیستم مدیریت مصرف انرژی BMS
 • طراحی و اجرای هوشمندسازی موتورخانه در ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و آموزشی
 • ممیزی انرژی صنعتی و ساختمانی با استفاده از مدرن ترین دستگاه ها (عکس برداری مادون قرمز)
 • فروش و راه اندازی تجهیزات و سیستم های کنترلی زیمنس
 • طراحی ، مشاوره و اجرای سیستم های حرارت مرکزی
 • ارائه ضمانت نامه و خدمات پس ازفروش

خدمات شرکت محیط آسایش در راستای بهره وری مناسب از انرژی:

برای موفقیت در یک برنامه ی مدیریت انرژی، تعیین مدیر انرژی یکی از مهمترین اقدامات به شمار می رود. نقش مدیر انرژی مدیریت نیازهای جاری و آتی انرژی سیستم، به ویژه در زمان بروز بحران عرضه و نوسانات قیمت انرژی می باشد.گروه مشاوره ی مدیریت انرژی محیط آسایش با تمرکز بر روی جنبه های فنی و غیر فنی انرژی، سعی در حل مشکلات موجود و ارائه ی راهکارهای مناسب وایده های جدید در جهت بهینه سازی مصرف سوخت و نیزکاهش استهلاکات تجهیزات موتورخانه دارد.

شرکت محیط آسایش در زمینه های تجهیز، خدمات پس از فروش، نصب و راه اندازی سیستم های کنترلی هواساز، نصب و راه اندازی تجهیزات کنترل موتورخانه، تجهیز و ساخت تابلو های کنترل و قدرت سیستم های کنترل مدیریت هوشمند ساختمان BMS به همراه مشاوره و... زیمنس مشغول به فعالیت است.

 

درباره شرکت

شرکت محیط آسایش شرکتی است که به طور تخصصی در امر هوشمند سازی ساختمان و موتورخانه مشغول به فعالیت است...

ارتباط با شرکت محیط آسایش

آدرس:تهران ،خیابان شریعتی، رویروی پارک شریعتی، کوچه ذکائی ،پلاک 20 طبقه 5

تلفن : 88430278
ایمیل :

info@mohitasayesh.com

پشتیبانی و ارتباط مستقیم با مدیران شرکت:

Support@mohitasayesh.com